Nechci žít celý život zavřená v kleci ...

Pro-ana

21. června Tvoje Ana

21. června 2011 v 19:39 | Anabelle
Drahá Anabelle,
jsem z tebe upřímně zklamaná. Ne, jsem z tebe přímo znechucená! To co jsi dnes snědla bylo odporné! Jak do sebe může někdo narvat tolik pečiva? Jak se někdo může tak přecpat? Já to s tebou myslela dobře, ale ty si prostě chceš šlapat po štěstí..... Důvěřovala jsem ti a ty mě takhle zklameš!
Protože vidím, že jsi ze sebe stejně zklamaná jako já, dávám ti dnes poslední šanci vše napravit. Vím, že jsi se vždy snažila být vzorná...tak to nepokaž! Do konce roku máš ještě trochu času, když se do toho teď dáš všechno může být jinak! Věřím ti!
Tvoje Ana (tvé svědomí)

Tak takhle nějak se teď cítím! Omlouvám se, ale nejspíš se tu pár dní neukážu a budu na sobě pracovat!!!

Děkuju všem mým miláčkům, kteří mi poslali aktuální váhu!!!! :-*

Anett - 51,9kg - last 53kg
Domčus - 52,7kg - last 53,6kg
Domína - 41kg - last 41kg
Effie - 47,7kg - last 48,5kg
Lea - 51,4kg - last 52kg
Whalie - 64,1kg - last 63,5kg
Robie - omluvena
Tithen - omluvena

Někdy udělám normállní tabulku, teď jdu cvičit a zničit se!!!!!
Vaše utrápená Anabelle

Dopis od Any

9. února 2010 v 7:56 | Anabell-Katelyn
Vidím ti na očích, že chceš být jako ta dívka na titulce toho časopisu. Chceš být taková! Musíš být taková! Dělej pro to něco! Chceš být ta jemná a křehká? Chceš to krásné oblečení ve výloze? Chceš! A podívej se na tu figurínu! Podívej se na tu figurínu a teď se podívej na sebe, ty káčo blbá! Vidíš to zrcadlo? Je tam kus pravdy! Máš snad chuť na tu bábovku, kterou ti přibalila babička? Tak ji sněz! Přežer se jí, nacpi se k prasknutí a pak se znovu podívej na ten časopis...

♥ Modlitba ♥

7. února 2009 v 14:26 | Anabelle
MODLITBA K ANĚ

Lehám si do postele jako tučné, ale spokojené děvče, neboť vím,že jsem dnes udělala všechno pro splnění mého snu. Těším se na ráno a na celý následující den, protože vím, že díky dnešku budu krásnější a hubenější. Zítra se však budu snažit ještě o něco víc, abych si zajistila lepší následující den. Pokojně se odevzdám do Aniných rukou, neboť vím, že ona na mě dohledné, postará se o mě a nenechá mě znova padnout na dno. Ona jediná ví, co je pro mě nejlepší a já ji budu následovat, kamkoli bude chtít. Nemůžu se dočkat následujícího dne, neboť každou sekundou jsem stále blíže a blíže svému cíli.
♥♥♥♥♥♥♥


Pro-ana obrázky II.

7. února 2009 v 13:59 | Nextiess

Pro-ana obrázky

7. února 2009 v 13:58 | Nextiess

Knihy-Vím, jak chutná vzduch/Maria Hirse

7. února 2009 v 10:31 | Nextiess
Maria Hirse
 
 

Reklama